O  nas

Firma Argo DDD świadczy profesjonalne usługi w zakresie obróbki fitosanitarnej opakowań drewnianych zgodnie z ISPM (International Standard for Phytosanitary Measure) standard 15. Przepisy w międzynarodowym ruchu transportowym import-eksport wymagają, by opakowania drewniane były poddawane szeregowi procesów tj. obróbka cieplna, odkorowanie, certyfikacja, znakowanie itp. Celem tego międzynarodowego standardu jest zapobieganie w transporcie międzynarodowym rozprzestrzeniania się chorób oraz owadów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na rośliny lub ekosystemy. ISPM 15 odnosi się do wszystkich drewnianych materiałów opakowaniowych, stąd firma Argo DDD wychodzi naprzeciw wymogom oferując obróbkę oraz certyfikację takich opakowań drewnianych jak:
– palety
– skrzyniopalety
– tarcica
– przekładki drewniane
– oraz inne drewniane materiały opakowaniowe
Po każdej obróbce wystawiamy certyfikat fitosanitarny zgodny z normą ISPM15.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, Żadne zlecenie nie jest dla  nas za małe, żadne zlecenie nie jest dla nas za duże.
Oferujemy nasze usługi również w niestandardowych zleceniach, współpraca z wieloma firmami produkującymi opakowania drewniane pozwala nam w bardzo krótkim czasie dostarczyć opakowanie zrobione na wymiar, zgodne z norma ISPM15.